Doğalgaz tesisatı

Doğalgaz tesisatı


Doğalgaz tesisatınızı ve Doğalgaz projelerinizi alanında deneyimli, uzman kadrolu ve yetkili firmalara yaptırmaya özen gösteriniz. Doğalgaz Sertifikası olmayan firma ya da kişilere kesinlikle hiçbir işlem yaptırmayınız. Doğalgaz sertifikası olan firmaların Yetki numaraları vardır. Bu yetki numarası olamayan kişi ya da firmalara güvenmeyiniz.  ısı-su ltd  igdaş yetkili firmadır. Bunun doğruluğunu igdaşın web sitesinde kontrol edebilirsiniz. Isı-su ltd olarak sizler için Projenizi hazırlayıp, onaylatma işlemini yapıyoruz. Taahhütü Altindaki İşleri Sigorta ettirip, tesisatinizi yaparak,gerekli tüm cihazlarınızı takıyoruz. Sonra İGDAŞ a Kontrol ettirerek İGDAŞ'dan Tesisatinizin Uygunluk Belgesini alıyoruz.

DOĞALGAZA GEÇİŞ İŞLEMLERİ:

Firmamıza yapılan talep doğrultusunda  keşif yapılacaktır.

Keşiften sonra sizlere teklifimizi sunmaktır.

Kararlaştırılan gün ve saatte işe başlayıp ve bitirmekteyiz.

Müşterimiz abonman süreceni tamamladıktan sonra projeyi gerekli kuruma veya firmaya onay için vermekteyiz.

Proje onayından sonra sözleşme aşamasına geçilir. Not: (Sözleşme yapmadan firmamız İGDAŞ'tan gaz açma randevusunu alamaz.)

Sözleşme yaptıktan sonra firmamız tarafından randevu alınır.

Proje mühendisimiz tarafından tesisatın genel kontrolünü yapılır. Müşteri tarafından yapılması gereken durumlarda süre almaktayız. Bu süreye istinaden randevu talebinde bulunarak gazı açma gününü belirleriz.

Tesisatınızın son kontrolü yapılarak gazınız açılır. Bu işlem sonunda müşterilerimze "Doğalgaz Uygunluk Belgesi" verilir. Bu belge doğalgazın resmi açılış belgesidir ve kesinlikle saklanmalıdır.

Bu işlemden sonra servise haber verilir. Yetkili servis cihazınızı haber verilen günden itibaren 24 saat içerisinde ücretsiz çalıştırır.

Diğer Hizmetler

+14 Yıllık deneyim ile çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz.